Společnost K+B Progres je předním distributorem spotřební elektroniky s působností přesahující rámec Evropské unie. Jedinečné služby nabízíme našim zákazníkům v současné době ve více než 37 zemích.

Příběh úspěchu společnosti K+B začal v roce 1960 v německém městě Cham jako vizionářská myšlenka zakladatelů Josefa Kappenbergera a Michaela Brauna. V následujících letech se firma rozvíjela a stala se jednou z předních společností ve dvou strategických oblastech.

Působíme jako globální dodavatel zboží se zaměřením na spotřební elektroniku.

Who
Are
We

Naše společnost se vyprofilovala a patří k předním dodavatelů zboží prostřednictvím internetového obchodu.

Jednička v Evropě

Jsme jedním z předních distributorů spotřební elektroniky v Evropě.

Přítomnost ve více než 37 zemích

S našimi službami v současnosti dosahuje více než 37 zemích zajišťujeme jedinečný zážitek pro naše obchodní partnery.

Unikátní dodavatel

Přibližně s 1,3 miliónem položek, které nabízíme v e-shopu, zaujímáme jako dodavatel jedinečné postavení a rádi přijímáme každodenní výzvy trhu.

Snaha být nejlepší v našem podnikání

Snažíme se být nejlepším distributorem spotřební elektroniky v každé zemi, regionu jako i v celé Evropě kombinací výborného servisu a odborných kompetencí s nabídkou nejlepších produktů a přijetím pro nás určených výzev.

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro

Co děláme

V posledních pětadvaceti letech jsme investovali do budování kompetentního týmu specialistů na příslušných trzích, což představuje záruku, že poskytujeme dokonalé spojení mezi našimi dodavateli a zákazníky. Výrobky nejvyšší kvality a vysoká spokojenost zákazníků jsou součástí denní nabídky; zajišťujeme to prostřednictvím našeho odborně způsobilého týmu zaměstnanců, který je zavázán poskytovat vynikající služby. Každý z našich odborníků se školí v našem tréninkovém středisku, přičemž náš zákaznicky orientovaný prodejní koncept propojuje to nejlepší co může předat každý z našich zaměstnanců prostřednictvím pohledu našich dodavatelů, partnerů a zástupců průmyslu.

K+B je vedoucí společností v celé Evropě specializující se na spotřební elektroniku.