Počátky K + B Brand

Značka K+B vznikla v roce 1960. Tehdy založili v německém městě Cham pan Josef Kappenberger a pan Michael Braun vlastní firmu a nazvali ji K+B. Od té doby ubíhala léta tvrdé, usilovné práce a vytrvalosti. Firma se úspěšně profilovala ve dvou strategických obchodních oblastech: spotřební a zábavní elektronika, dále elektroinstalace, komunikační technologie, výroba systémů rozvaděčů.

Od roku 1960 se firma úspěšně rozvíjela a postupně si po zásluze vydobyla vedoucí postavení na trhu v oblasti distribuce a elektroinstalace, a to s významnými obchodními partnery, jako BMW, Allianz, Bayer, EON, a řadou dalších.
Byli jsme v tomto evropském regionu sice průkopníky, jedni z mnohých, přesto jsme se již před sedmnácti lety odvážili realizovat investici do silného a kompetentního týmu expertů

Dnes se tito odborníci angažují prostřednictvím našeho zastoupení na čínském trhu. Kancelář našeho zastoupení se nachází v Kantonu, v nejvýznamnějším regionu obchodu a ekonomického růstu Číny. Od samého začátku naší cesty světem podnikatelských aktivit před čtvrtstoletím v roce 1991 nabízí K+B Progres zboží vynikající kvality za bezkonkurenční ceny. Naši společnost budujeme s láskou a v duchu zásad integrity. Jsme přesvědčeni, že tato strategie bude i nadále klíčem k našemu dalšímu úspěchu, naší osvědčené péči o dlouhodobé obchodní vztahy s kmenovými zákazníky i dodavateli.

Dvacet pět let od založení firmy nadále uplatňujeme stejné hodnoty a cíle, jako na začátku své cesty. Vycházíme z přesvědčení, že právě tato filozofie byla obrovským příspěvkem pro náš růst v rámci globálního podnikání, a to jak v rámci okruhu našich zákazníků, tak i linií sortimentu, které nabízíme.

Year 2016

Firma K+B je přední distributor na českém trhu i v zahraničí

Year 2010
Year 2000
Year 1991

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro