Jedním z principů značky ECG je skvělá dostupnost pro mnoho zákazníků.

ECG Jedním z principů značky ECG je skvělá dostupnost mnoha zákazníkům. Během času výrobky této značky se dostaly na mnohé zahraniční trhy v Evropě i mimo ní. Rostoucí popularita ECG výrobků zejména v evropských zemích obsáhla všechny kouty trhu. Značka vytvořila strategii pro pokrytí trhu ve střední Evropě a buduje ji i v jiných lokalitách, nedávno v jihovýchodní části Evropy. Stabilní zákaznická základna je v České republice a na Slovensku, produkty jsou nesmírně populární v Německu , Maďarsko patří také mezi trhy, kde tato značka je populární. V posledních letech došlo k výraznému nárůstu zájmu a následných prodejů produktů ECG ve více zemích, od Pobaltí až do Řecka. Počty zákazníků z dalších zemí rostou, což se pozitivně promítá do vývoje portfolia produktů a vytváření nových a lepších produktů.

Již 112 let je firma Telefunken nepřehlédnutelná díky smyslu pro vynalézavost a inovace v oblasti spotřební a zábavní elektroniky i průmyslového sortimentu.

Záruku silného image na globální úrovni představují snaha o špičkové výkony a snaha získat důvěru zákazníků i nadále, špičkovým standardem kvality a ekonomickými úspěchy.

Příznačný jedinečný servis je skvělá nadstavba kombinace rozličných oblastí využití a nejaktuálnějších informačních technologií.

Hitachi vyvíjí snahu podpořit společnost celé Evropy i světa technologiemi. Firma Hitachi nabízí výrobky – od zařízení na ukládání dat až po transportní systémy, služby i řešení pro každý sektor elektro na evropském trhu.

Yamaha neustále vyrábí produkty a poskytuje služby, které mají v celosvětovém měřítku vyhovovat univerzálním potřebám a přáním.

Firma si získala věhlas především vynikající kvalitou svých výrobků a servisních služeb v oblastech akustiky, designu, technologií, řemeslné zručnosti a služeb, které jsou střiženy na míru přáním zákazníků. Výrobky, které firma prodává, a rovněž služby, které poskytuje, vše pod značkou Yamaha, jsou zdrojem vysoké spokojenosti v řadách odborníků, na úřadech a v institucích, mezi obchodníky, stejně jako v průmyslu i u konečných spotřebitelů.

50 let zkušeností a rozvoj nových kategorií

V celosvětovém měřítku patří Midea už dlouhá léta do první desítky výrobců domácích spotřebičů. Během 50 letého rozvoje se firma rozšířila do 200 zemí. Výzkum a vývoj probíhá ve 28 vývojových centrech a počet patentů přesahuje 62 000. Světovou jedničkou je Midea ve výrobě vzduchotechniky, elektrických konvic a rýžovarů. V roce 2021 Midea uvádí na trh novou ucelenou řadu robotických vysavačů.

Případová studie naše nejnovější produkty

ECG známý pro velké kuchyňské spotřebiče, jako jsou potraviny procesoru KR 454 je vyroben z nerezové oceli a je dodáván s různými rozšíření takže je opravdu snadná manipulace a použití.

čtěte více

Případová studie naše nejnovější produkty

CD Microsystems moderní design se setkal moderní technologie: to je to, jak by se dala popsat ECG přístroj, který umožňuje přehrávat hudbu z USB, CD a mnoho dalších funkcí.

čtěte více

Případová studie naše nejnovější produkty

ECG kuchyňské spotřebiče nepostrádají styl nebo moderní technologie díly - s moderním stříbrným designem a LED displejem, mytí nádobí stane práce každý lásky.

čtěte více