Co děláme

Společnost K + B Progres je předním distributorem spotřební elektroniky po celé Evropě.

Společnost K+B Progres je předním distributorem spotřební elektroniky s působností přesahující rámec Evropské unie.
Distribujeme univerzální škálu výrobků, se zaměřením na spotřební a zábavní elektroniku. Jsme expert na využití nejmodernějších technologií, s naším know-how uspokojíme i nejnáročnější požadavky. Prosadili jsme se jakožto jeden z předních dodavatelů zboží v oblastech e-commerce business a Drop Shipping. Realizujeme dodávky rovněž zákazníkům, kteří zaujímají v uvedených odvětvích vedoucí postavení ve světě. V naší nabídce máme přibližně 1,3 mil. artiklů, které dodáváme našim obchodním partnerům v oblasti e-commerce. Jsme tudíž ve výjimečné situaci, která pro nás znamená postavit se každý den náročným úkolům. Během posledních 17 let jsme vybudovali tým kvalifikovaných expertů, kteří mají výborné kompetence pro čínský trh. Touto investicí jsme si zaručili výborné postavení prostředníka mezi Čínou a Evropou. Naše zastoupení se nachází v Kantonu, tedy strategicky přímo v srdci čínského ekonomického růstu. Léta intenzivních zkušeností v rámci mezinárodního týmu specialistů učinila z K+B Progres skutečně nadnárodní společnost. Našim obchodním partnerům nabízíme přidanou hodnotu v podobě unikátní značky ECG. Jedná se o domácí spotřebiče, které úspěšně uplatňujeme na trzích ve 22 zemích světa. Provozujeme školicí středisko, kde – se zaměřením na koncept orientace na zákazníka – zprostředkováváme našim spolupracovníkům řádnou kvalifikovanou přípravu, seznamujeme je s naší koncepcí a filozofií prodeje. Jedině tak získá každý spolupracovník nejlepší znalosti, které následně uplatní vůči dodavatelům, obchodním partnerům a předním zástupcům resortu průmyslu. Náš tým expertů na prodej důsledně vedeme k tomu, aby zákazníkům kdykoli ochotně poskytli řádné odborné rady v technických otázkách, aby byli našim zákazníkům k dispozici ve všech dalších oblastech, které s prodejem technologií souvisí.
Naši spolupracovníci disponují nejlepšími kompetencemi pro poskytování vynikajících servisních služeb a pro podporu zákazníkům, kteří se na nás obrací jakožto zástupci různých odvětví a společností.
K+B Progres vyvíjí snahu zaujmout postavení nejlepšího distributora spotřební a zábavní elektroniky v každé jednotlivé zemi, v každém regionu, v celé Evropě. Zároveň chceme neustále poskytovat špičkové servisní služby, technické kompetence, dokonalé výrobky. Chceme vždy vyhovět požadavkům našich zákazníků k jejich nejvyšší spokojenosti.

Více než 37 zemí

S našimi službami v současnosti dosahuje více než 37 zemích zajišťujeme jedinečný zážitek pro naše obchodní partnery.

Unikátní značka

Naše společnost se profilovala jako jeden z předních poskytovatelů zboží na e-commerce podnikání a pokles lodní dopravy, včetně největších podniků v této oblasti v současné době působí v celém světě.

Všechny druhy zboží

Výrobky nejvyšší kvality a vynikající spokojenost jsou denně v naší nabídce prodejen; garantujeme ji náš schopným personálem zavázala k vynikající služby.

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro

Kde jsme

K+B Expert, s.r.o.
K+B Progres, a.s.
expert ČR, s.r.o.

U expertu 91
Klíčany u Prahy
Tel: +420 272 122 111
Fax: +420 272 122 509

E-mail: office@kbexpert.cz

Kontaktujte nás