Co děláme

Úspěšná cesta společnosti K+B světem podnikatelských aktivit v oblasti obchodu začala v roce 1960 ve městě Cham v Německu, kdy oba zakladatelé pan Josef Kappenberger a pan Michael Braun přišli s zajímavou vizionářskou myšlenkou.

Společnost K+B je hrdá na to, že vybudovala společnost dle hodnot a v duchu velké rodiny podle našich zakladatelů. Právě tyto hodnoty dosud představují základ našich firem, na nich jsou postaveny principy a způsob našich aktivit. Od samého začátku byla naše cesta po léta naplněna tvrdou, usilovnou prací a vytrvalostí. Výdrž, houževnaté úsilí a snahy obou zakladatelských rodin Kappenberger a Braun zajistily, aby se společnost úspěšně profilovala ve dvou strategických obchodních oblastech: spotřební a zábavní elektronika, dále elektroinstalace, komunikační technologie, výroba elektronických systémů rozvaděčů.Během téměř 60 let jsme vybudovali vynikající tým kvalifikovaných spolupracovníků. Všichni naši zaměstnanci byli a jsou součástí rodiny, úspěch firmy a jich všech představuje dokonalé spojení. Také proto jsme dokázali expandovat naše obchodní aktivity na mezinárodní úrovni, realizovat smělé a vynikající projekty v průmyslových i konstrukčních odvětvích.

Naše prodejní síť je součástí celosvětově největšího sdružení odborných prodejen elektrospotřebičů Expert International. Jsou to specializované obchody typu Superstore. Řetězec Expert International má více než 4.000 odborných obchodů v 21 zemích. Veškerý tento komplex dosahuje celkového obratu přes 13 miliard EUR. Skupina společností zaujímá špičkové postavení v oblasti prodeje v rámci několika segmentů:

K+B Expert Německo

Zákazníci v Německu odchází z kteréhokoli našeho obchodu pokaždé bohatší o velmi kvalitní zboží, o úžasnou zkušenost z nákupu, díky našemu jedinečnému přístupu, využití nejmodernějších technologií, a rovněž dokonalého know-how pro uspokojení potřeb a požadavků i těch vůbec nejnáročnějších zákazníků.

K+B Elektro-Technik Německo

K+B Elektro představuje záruku servisních služeb na nejvyšší úrovni pro všechny, kdo vyžaduje vynikající kvalitu a výborné pracovní výkony. V rámci našich aktivit jsme se zaměřili na oblasti IT a elektroinstalace, na výrobu systémů rozvaděčů a bezpečnostní techniku. V současné době zaměstnáváme více než sedmset spolupracovníků. Máme skvělé reference díky vynikající kvalitě realizovaných nejnáročnějších projektů. Umíme konstruovat systémy IT a bezpečnostní systémy na nejšpičkovější úrovni.

K+B Elektro-Technik Česká republika

„K+B Elektro-Technik se od svého založení v roce 1991 zaměřuje na oblasti elektroinstalací, výroby kontrolních jednotek a bezpečnostní technologie. Od roku 1991 vyrábíme speciální vysokonapěťové rozvaděče pro český trh i zahraniční odbytiště. V současné době zaměstnáváme více než dvěstě spolupracovníků. Naše tradice a zkušenosti, množství referencí, které jsme získali svou vysoce angažovanou a zodpovědnou prací, jsou zárukou toho, že právě Vašim požadavkům vyhovíme k Vaší nejvyšší spokojenosti.“ V čem spočívá tajemství našeho úspěchu? Dokážeme vyhovět přáním zákazníků. Umíme plnit jejich potřeby, vždy v kombinaci s profesionálním poradenstvím. Nabízíme kompletní sortiment výrobků a služeb za bezkonkurenční ceny. Firma K+B si vzala za cíl dosáhnout v resortu, ve kterém realizujeme naši obchodní činnost, nejlepší postavení. Chceme být nejlepší v každé jednotlivé zemi, v každém regionu, v celé Evropě. Zároveň chceme neustále poskytovat špičkové servisní služby, technické kompetence, dokonalé výrobky. Chceme vždy vyhovět požadavkům našich zákazníků k jejich nejvyšší spokojenosti.

Nachází se v Německu

Společnost K + B zahájil svou cestu k úspěchu v roce 1960, ve městě Cham-Německu jako vizionářský představou zakladatelů Josef Kappenberger a Michael Braun.

Rodinné hodnoty

K + B hrdý sám o sobě neustále vybudovat firmu na rodinných hodnotách, které stále jsou vetkány do čisté esenci našich podniků a způsobu, jak vyniknout v podnikání.

Specializované elektronika

Naše prodejny spotřební elektroniky členem expertní International, největší světové sítě specializovaných obchodech s elektronikou, který čítá více než 7.400 obchodů v 21 zemích s celkovým maloobchodním prodejem více než 20 miliard eur.

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro

Kde jsme

K+B E-Tech GmbH & Co. KG
Barbaraweg 2
93413 Cham

Telefon: +49 9971 3930
Telefax: +49 9971 3300

E-Mail: info@k-b.de

Kontaktujte nás