Počátky K + B Brand

Značka K+B vznikla v roce 1960, když pánové Josef Kappenberger a Michael Braun založili v Německu, ve městě Cham, vlastní firmu a nazvali ji K+B. Od té doby ubíhala léta tvrdé, usilovné práce a vytrvalosti. Odměnou byla stabilita, společnost se úspěšně profilovala ve dvou strategických obchodních oblastech: spotřební a zábavní elektronika, dále elektroinstalace, komunikační technologie, výroba elektronických systémů rozvaděčů. Od roku 1960 se firma úspěšně rozvíjela a postupně si po zásluze vydobyla vedoucí postavení na trhu v oblasti distribuce a elektroinstalací, a to s významnými obchodními partnery, jako BMW, Allianz, Bayer, EON, a řadou dalších.

V následujících letech se společnost podílela na několika významných mezinárodních projektech, které pro nás znamenaly další výborné reference. Díky tomu jsme dosáhlli další úspěchy a pozitivní rozvoj. V roce 1991 jsme vstoupili na český trh a zahájili jsme budování našich společností K+B Progres, K+B Elektro-Technik, a rovněž našich odborných prodejen elektrospotřebičů pod mezinárodní značkou Expert.

Byli jsme v tomto evropském regionu sice průkopníky, jedni z mnohých, přesto jsme se před sedmnácti lety odvážili realizovat investici do silného a kompetentního týmu expertů. Dnes se tito odborníci angažují prostřednictvím našeho zastoupení na trhu v Číně.
Naši společnost budujeme s láskou a v duchu zásad integrity. Jsme přesvědčeni, že tato strategie bude i nadále klíčem k našemu dalšímu úspěchu, naších osvědčených a dlouhodobých obchodních vztahů s kmenovými zákazníky i dodavateli.

Naše společnost i po téměř 60 letech nadále uplatňuje stejné hodnoty a cíle, jako na začátku své cesty. Jsme pevně přesvědčeni o tom, že právě tato filozofie byla obrovským příspěvkem pro náš růst v rámci globálního podnikání, a to jak v rámci okruhu našich zákazníků, tak i linií sortimentu, které nabízíme.

Year 2016

K+B Expert je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů spotřební a zábavní elektroniky, komunikačních technologií, a rovněž jedním z osvědčených výrobců systémů rozvaděčů

Year 2010
Year 1991
Year 1960