PROČ K+B

Historie naší společnosti začala v roce 1960. Stále si pevně stojíme za hodnotami, které zastávaly a důsledně hájily naše rodiny od samého začátku. Dodnes jsme v Bavorsku jedním z nejvýznamnějších podnikatelských subjektů. Chcete-li u nás pracovat a stát se součástí rodiny našich firem, odpovězte na všechny dotazy, které jsou v našem popisu dané pracovní pozice popsány. Své podklady zašlete našemu personálnímu oddělení. Přispíváme ke změnám v oblasti průmyslu, nadšení zákazníků si dovedeme získat dokonalejšími servisními službami, důslednými inovacemi, a hlavně tím nej-důležitějším, tedy transparentními cenami. Staňte se součástí naší firmy a podílejte se na intenzivní realizaci našich strategií, I Vy máte možnost stát se jedním z nás, být součástí naší společnosti, přispět k důmyslnému uplatnění naší strategie, kterou se snažíme navždy změnit distribuční prostředí. Vytýčili jste si cíl realizovat náročný projekt? Zajímáte se o dynamický a převratný svět technologií? Hledáte pracovní uplatnění, ve kterém můžete sami ovlivňovat běh událostí? Rádi pracujete v kolektivu výborných kolegů, kteří Vám pomohou stát se úspěšnými? U firmy K+B Expert rádi realizujeme náročné projekty, neustále si klademe za cíl zdokonalit všechny aspekty našich obchodních činností. Budeme rádi, když se právě Vy stanete součástí našeho týmu!

Jak tedy postupovat?

K+B Expert neustále zveřejňuje aktuální informace o tom, které pracovní místo je u nás právě volné. Chcete-li se o danou pozici ucházet, zašlete informace, požadované v popisu příslušného pracovního místa, našemu personálnímu oddělení …. ZDE

Poslat životopis

STUDENT PŘÍLEŽITOSTI

Vaše znalosti, talent a jedinečný studenta perspektivní zde budou oceněny K + B a to bude také být oceněna na celém světě - z důležitých úřadů ve městech po celém světě městech, jako je Guangzhou.

PRO NÁS PRACUJÍ MÁ SVÉ VÝHODY

Růst

Náš růst znamená pouze to příležitost pro vás - přijmout novou roli ve své kariéře a dozvědět se více o podnikání.

Kancelář

No, není z tohoto světa nábytku - ale tam jsou pracovití a kreativní lidé, které vám pomohou cítit jako doma, protože jste doma.

Nejnovější technologie

Používáme nejmodernější technologie a know-how strategií pro spokojenost našich zákazníků - s vámi v našem týmu společně budeme předpovídání budoucnosti elektroniky.

Začala jsem zde pracovat jako studentka a je to již více než 10 let. Je úžasné vidět lidi společně růst a učit se.

Anna Technický administrátor

Nejlepší na tom je, že mohu tvořit budoucnost domácích spotřebičů. Je to jako: "Chci vysoušeč vlasů, který dokáže dělat toto" - a stane se to. Je to úžasné.

Mark Kreativní tým

Je to jedna ze společností, které nestojí na místě. Neustále roste, mění se a vyvíjí. Jsem hrdá na to, že zde pracuji.

Emma Account manager

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro