PROČ K + B

Přispíváme ke změnám v oblasti průmyslu, nadšení zákazníků si dovedeme získat dokonalejšími servisními službami, důslednými inovacemi, a hlavně tím nejdůležitějším, tedy transparentními cenami. Staňte se součástí naší firmy a podílejte se na intenzivní realizaci našich strategií. I Vy máte možnost stát se jedním z nás, být součástí naší společnosti, přispět k důmyslnému uplatnění naší strategie, kterou se snažíme navždy změnit distribuční prostředí.
Vytýčili jste si cíl realizovat náročný projekt? Zajímáte se o dynamický a převratný svět technologií? Hledáte pracovní uplatnění, ve kterém můžete sami ovlivňovat běh událostí? Rádi pracujete v kolektivu výborných kolegů, kteří Vám pomohou stát se úspěšnými?
U firmy K+B Progres rádi realizujeme náročné projekty, neustále si klademe za cíl zdokonalit všechny aspekty našich obchodních činností. Budeme rádi, když se právě Vy stanete součástí našeho týmu!

Jak tedy postupovat?
K+B Progres neustále zveřejňuje aktuální informace o tom, které pracovní místo je u nás právě volné. Chcete-li se o danou pozici ucházet, zašlete informace, požadované v popisu příslušného pracovního místa, našemu personálnímu oddělení.

Poslat životopis

Příležitost pro studenty

Vaše znalosti, talent a jedinečný pohled na věc budou ceněny nejen v K + B, ale i celosvětově - v důležitých kancelářích celého světa, jako např. ve městě Guangzhou

Pracovat pro nás je jedinečné

Růst

Náš růst pouze znamená příležitost pro vás - přijmout novou roli ve své kariéře a dozvědět se více o podnikání.

Zaměstnanecké výhody

Nemáme zde kancelářský nábytek z jiného světa - ale jsou zde pracovití a kreativní lidé, kteří vám pomohou se cítit jako doma. Protože jste doma.

Nejnovější technologie

Abychom uspokojili naše zákazníky, používáme nejnovější technologie a know-how. S vámi v našem týmu budeme společně tvořit budoucnost elektroniky.

Začala jsem zde pracovat jako studentka a je to již více než 10 let. Je úžasné vidět lidi společně růst a učit se.

Anna Technický administrátor

Nejlepší na tom je, že mohu tvořit budoucnost domácích spotřebičů. Je to jako: "Chci vysoušeč vlasů, který dokáže dělat toto" - a stane se to. Je to úžasné.

Mark Kreativní tým

Je to jedna ze společností, které nestojí na místě. Neustále roste, mění se a vyvíjí. Jsem hrdá na to, že zde pracuji.

Emma Account manager

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro