Co děláme

Firma K+B Expert v České republice je špičková síť odborných maloobchodních prodejen.

Firma K+B Expert v České republice je špičková síť odborných maloobchodních prodejen, která na trhu nabízí spotřební a zábavní elektroniku. Společnost má (v rámci celého sdružení firem expert ČR) 50 odborných obchodů a marketů, z geografického hlediska jsou naše výrobky i služby dostupné zákazníkům na celém území České republiky. Jsme součástí celosvětově největšího sdružení odborných prodejen elektrospotřebičů Expert International, tj. řetězce více než 4.000 odborných prodejen v 21 zemích. Veškerý tento komplex dosahuje celkového objemu obratu přes 13 miliard EUR.

V čem spočívá jádro našeho úspěchu? Dokážeme vyhovět přáním zákazníků. Umíme realizovat a splnit jejich potřeby, vždy v kombinaci s důmyslným a profesionálním poradenstvím. Nabízíme kompletní sortiment výrobků a služeb za bezkonkurenční ceny.
Úspěšně provozujeme vlastní e-shop na adrese www.expert.cz – touto cestou zprostředkujeme každému zákazníku jedinečný zážitek a velmi příjemný nákup. K+B Expert je silný obchodní partner, špičkový expert, který disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti provozování sítě maloobchodních prodejen, na trhu v České republice má vynikající postavení. Naprosto vynikající kombinace pro to, abychom byli nejlepší.

Nakupovat u nás pro naše obchodní partnery a zákazníky znamená skvělý, jedinečný zážitek. My jsme expert na využití nejmodernějších technologií, s naším know-how uspokojíme i nejnáročnější požadavky.
Během 25 let jsme vybudovali vynikající tým kvalifikovaných expertů na maloobchod, kteří disponují nejlepšími kompetencemi z hlediska českého trhu. Pro nás to znamená perfektní pozici prostředníka mezi dodavatelskými subjekty a konečnými zákazníky.
Díky našim expertům jsme dosáhli nesrovnatelné postavení, kdy K+B Expert v České republice je unikát. Unikát, který patří k Expert International a představuje záruku nejvyšší kvality.
Každý den, když zákazník odchází z kteréhokoli našeho obchodu, odchází bohatší o velmi kvalitní zboží, o úžasnou zkušenost z nákupu, nadšení. Zárukou toho všeho je excelentní servis, bez jakého si naši experti na odborný obchod nedovedou svou práci vůbec představit. Každý z nich absolvuje řádnou kvalifikovanou přípravu a zaškolení v našich vlastních školicích střediscích, kde se dokonale seznámí s naší koncepcí a filozofií prodeje. Jedině tak získá každý spolupracovník nejlepší znalosti, které následně uplatní vůči dodavatelům, obchodním partnerům a předním zástupcům resortu průmyslu. V prodejnách vedeme své týmy důsledně k tomu, aby zákazníkům kdykoli ochotně poskytli řádné odborné rady v technických otázkách, aby byli našim zákazníkům k dispozici ve všech dalších oblastech, které s prodejem technologií souvisí. K+B Expert vyvíjí snahu dobýt pozice nejlepší sítě odborných prodejen elektro díky vynikajicím servisním službám, a rovněž díky odborným technickým kompetencím nabízet nejlepší výrobky, uspokojovat náročná přání a potřeby zákazníků.

Máte zájem stát se naším obchodním partnerem? (link)

Přítomnost v 21 zemích

Jsme členem expertní International, největší světové sítě specializovaných obchodech s elektronikou, který čítá více než 7.400 obchodů v 21 zemích s celkovým maloobchodních tržeb o více než 20 miliard eur.

Silná značka

K + B Expert je silná značka komunita, spojený se silnou mezinárodní maloobchodní zkušenosti a silné přítomnosti na místním trhu, který umožňuje bezkonkurenční kombinaci pro úspěch.

Odborné znalosti v oblasti podnikání

Vynikáme naším týmem specializovaných odborníků, kteří dělají K + B Expert vystupovat jako jedinečný společnost v České republice, opírající se o záruku kvality tím, že je členem Expert International.

K + B je výhradním zástupcem a distributor pro

Kde jsme

K+B Expert, s.r.o.
K+B Progres, a.s.
expert ČR, s.r.o.

U expertu 91
Klíčany u PrahyTel: +420 272 122 111
Fax: +420 272 122 509E-mail: office@kbexpert.cz

Kontaktujte nás